درباره ما

این صفحه فعلا درباره‌ی من، ایمان امینی است چرا که تنها عضو فعال ایلولا در حال حاضر خودم هستم. امیدوارم که به زودی مشارکت‌کنندگان بیشتری به ایلولا بپیوندند و روند توسعه‌ی آن را سرعت ببخشند. در حال حاضر ایلولا پذیرای بیش از ۴ هزار بازدید ماهیانه است.

در ایلولا، ما مطالبِ باارزش و بدون تاریخ انقضا از سطح وب را گردآوری، تالیف و یا ترجمه می‌کنیم و در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهیم. درآمد ایلولا نیز از طریق فروش مقالات به دست می‌آید. هر چند تمایلی به بُریدن مقاله‌ها و فروش اجباری آن‌ها نداریم، ولی از بازدیدکنندگان می‌خواهیم که چنانچه مقاله‌ای را مفید یافتند مبلغ آن را از طریق پیوندهای تعبیه شده، به سادگی به نویسندگان بپردازند.

اگر می‌خواهید در ایلولا سهیم باشید، برای ما در نشانی info روی ilola.ir یک نامه بفرستید. نویسندگان تا اطلاع ثانوی کل مبلغی که خوانندگان برای مقاله واریز می‌کنند را دریافت خواهند کرد.

اگر می‌خواهید اسپانسر پروژه‌ی ایلولا شوید و قدمی در جهت ارتقاء سطح وب بردارید، با من از طریق آدرس info روی ilola.ir تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق آیدی تلگرام https://t.me/eman_ilola با من در تماس باشید. بنر شما به عنوان تنها تبلیغِ موجود در وب‌سایت، بالای تمام نوشته‌ها نمایش داده خواهد شد.

پست‌های حاوی نظرهای شخصی نویسندگان بیشتر در دسته‌ی افکار با صدا منتشر خواهد شد. برای خواندن نقطه‌نظراتشان این دسته را دنبال کنید.

اگر می‌خواهید با سایر خوانندگان ایلولا در تماس باشید به گروه تلگرامی ما در این آدرس (ضربه بزنید) بپیوندید.

کانال تلگرام ایلولا را نیز از طریق این آدرس (ضربه بزنید) می‌توانید دنبال کنید.

ما پذیرای انتقادات و پیشنهاداتتان روی آیدی تلگرام و ایمیل فوق‌الذکر هستیم!