دانلود کتاب یادگیری هوشمندانه

یادگیری هوشمندانه

پیش‌تر تصور می‌شد که با رسیدن به سن بلوغ، مغز ما از ساختن سلول‌های جدید دست می‌کشد و ما همانی می‌شویم که هستیم. با این تفاوت که رو به افول می‌گذاریم و توانایی یادگیری و تغییر کردنمان کمتر و کمتر می‌شود.

اما اکنون مشخص شده که به هیچ وجه داستان از این قرار نیست. مغز ما نه‌تنها از درست کردن و ارتقا سلول‌های عصبی دست نمی‌کشد، که برپایه‌ی دانسته‌های پیشین خود می‌توانیم بهتر و عمیق‌تر یاد بگیریم.

ولی یادگیری بی‌هدف و اشتباه ما را دلزده و خسته می‌کند و در دور باطلی می‌افتیم که انتهایش تایید باورهای گذشتگان است: با پا به سن گذاشتن توانایی یادگیری را از دست می‌دهیم.

این پیشگویی، نه به این دلیل که ریشه در واقعیت‌های فیزیولژیکی داشته باشد، بلکه صرفا امید به یادگیری را از ما گرفته، و در نهایت توان ذهنی برای تلاش کردن را نابود می‌کند.

مغز هم در پاسخ به ذهنی که تلاش نکند، دست از تغییر می‌کشد و آرام آرام همان می‌شود که به اشتباه باور داشتیم.

من در این کتاب با تکیه بر دانش روز دنیا و بهره‌گیری از کتاب‌های سال‌های اخیر از بزرگان عرصه روان‌شناسی و آموزش، برای‌تان ابتدا تشریح کرده‌ام که مغز ما چطور کار می‌کند و چگونه باید آن را برای شروع دوباره یادگیری آماده کنیم. سپس تمرین‌هایی برای حرکت گام‌به‌گام برای‌تان در دل مطلب قرار داده‌ام.

بعد به سراغ موثرترین تکنیک‌های یادگیری رفته‌ام. با دانستن تکنیک‌های مختلف، شما به نسبت سایرین وقت کمتری خواهید گذاشت و ثمره‌ی بیشتری دریافت خواهید کرد. این تکنیک‌ها بعد از سال‌ها عیارسنجی، امتحانشان را به خوبی پس داده‌اند.

در انتها برای کسانی، مثل کنکوری‌ها، که برای ادامه نیاز به برنامه دارند، چند برنامه قرار داده‌ام تا بتوانند با پیگیری این برنامه‌ها یک سر و گردن از رقبا بالاتر بایستند و موفق‌تر شوند.

ولی این آموزش فقط مختص کسانی نیست که می‌خواهند از طریق کتاب چیزی یاد بگیریند بلکه روش‌ها و تکنیک‌های آموزش داده شده در این کتاب، بازدهی بالا در تمام مهارت‌هایی را شامل می‌شود که یک شخص می‌خواهد در طول زندگی بیاموزد.

شاید بخواهید قبل از خرید نگاهی به محتویات کتاب بیندازید. می‌توانید از طریق لینک زیر، دو فصل ابتدایی کتاب را به صورت رایگان دریافت کنید و خودتان تصمیم بگیرید.

دانلود رایگان کتاب یادگیری هوشمندانه

لازم است اضافه کنم که ویرایش‌های بعدی کتاب به ایمیل خریداران ارسال می‌شود. لطفا آدرس ایمیل خود را با دقت وارد کنید.

خرید نسخه PDF کتاب و دریافت آنی به مبلغ ۲۸۰۰ تومان از طریق درگاه امن زرین‌پال

اگر برای دریافت کتاب با مشکل مواجه شدید از طریق آدرس ایمیل eman.amini روی gmail.com با من تماس بگیرید یا پیامی از طریق تلگرام برای من به آدرس t.me/eman_ilola بفرستید. لطفا تنها در صورت وجود مشکل در خرید یا دریافت کتاب با شناسه تلگرام من تماس بگیرید. سوالات خودتان را تنها از طریق ایمیل بپرسید.

4 دیدگاه

 1. کتاب منتشر شده فوق العاده بود

  در بروز رسانی های بعدی برای دانشجو ها هم باشد
  زیرا اگر یک فرد برای کنکور باید یک واحد زحمت بکشد در دانشگاه باید 5 واحد زحمت بکشد

  • ممنونم از حسن نظرتون. حتما سعی‌ام رو می‌کنم دوست عزیزم.

   بخش کامنت‌های اون صفحه رو هم فعال کردم و با اجازه کامنتتون رو منتقل می‌کنم زیر پست اصلی.

 2. کناب رو خوندم واقعا پربار بود یه مجموعهی کامل از همه ی اون چیزی ک پراکنده شنیده بودم یا خونده بودم و حتا نکات خیلی زیادی ک نخونده بودم .واقعا عالی هسین ممنون ازتون 🙏🏻🌺

 3. ممنونم از حسن نظرتون. خوشحالم که به نظرتون کتاب مفیده بوده.

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد