اشتراک وفاداری سایت ایلولا

اشتراک ویژه ایلولا


چرا اشتراک وفاداری بخرم؟

سلام. من ایلولا هستم. دلیلش را مفصل شرح می‌دهم. من و پدرم، ایمان، در اینجا هیچ علاقه‌ای به تبلیغات نداریم. به نظر ما تبلیغات ذهن مردم را به سمت خواستن بیشتر سوق می‌دهد. این خواستن شاید موتور محرک اقتصاد امروز باشد، اما یکی از دلایل نارضایتی نوع بشر است که عطش خواستنش خاموش نمی‌شود. البته طبیعت، به دلایلی که در گذشته به نفع ما بوده و هست، در مغز ما سیستم پاداش‌دهی‌ای کار گذاشته که بیشتر و بیشتر بخواهیم. اما امروزه از این قابلیت، سوءاستفاده می‌شود. یکی از آن‌ها ایجاد احساس نیاز و سپس قالب کردن آن چیز در جای خالی‌ای است که در ذهن‌مان ایجاد کرده‌اند؛ هر چیزی که بخواهند؛ فیزیکی یا غیرفیزیکی؛ حتی باور!

البته تبلیغات همیشه هم بد نیستند. ولی… از این هم بگذریم!

ایلولا، یک کلمه افریقایی به معنی قوی‌تر شدن است. ما این اسم را انتخاب کردیم چون قرار بود و هست که راهی برای بهتر زیستن شما باشیم؛ قوی‌تر کردن ذهن شما برای زندگی بهتر. یک بام و دو هوا نمی‌شود. باید یا در جهت سعادت شما گام برداریم، یا خلافش، یا اینکه اصلا چرا ایلولا به وجود آمد؟ وارد فاز اگزیستانسیالیستی نشویم بهتر است! حداقل سعی می‌کنیم که ریاکار نباشیم و به همین دلیل بی‌خیال تبلیغات شده‌ایم.

پس هزینه‌های ایلولا چه می‌شود؟ اینجاست که اشتراک وفاداری وارد میدان می‌شود. از طرفی فعلا نمی‌خواهم که نمایش محتویات را محدود کنم و از طرفی نمی‌توانم کاملا رایگان به حیاتم ادامه دهم. شاید کسانی باشند که توانایی مالی پرداخت اشتراک را نداشته باشند؛ شاید کسانی باشند که امکان پرداخت برای‌شان میسر نباشد؛ شاید کسانی باشند که اصلا محتویات من را نپسندند و بابت پولی که پیش‌تر داده‌اند ناراضی باشند. راه‌حل چیست؟

راه چاره در اعتماد به خواننده‌های عزیز است. من محتویات را رایگان برای همه قرار می‌دهم، و آن خواننده‌ی عزیزی که دستش به دهنش می‌رسد و مانعی برای پرداخت ندارد و محتویات من را می‌پسندد، ماهیانه اشتراک وفاداری تهیه می‌کند. حساب روز و ماه و سالش هم با خودش. اسم این خواننده‌ی وفادار را فقط من و خودش و ایمان خواهیم دانست. نه قرار است مدالی گردنش بیندازم، نه قرار است جایی اسمی از او برده شود (شاید در آینده تغییری در این سیاست داده شود؛ پس اگر اسم‌تان را در فیلد نام وارد می‌کنید در حقیقت به من اجازه داده‌اید که از شما به عنوان حامی ایلولا نام ببرم). اما، به لطف تک‌تک خواننده‌های وفاداری که اشتراک تهیه می‌کنند، خواننده‌های زیادی، که به دلایلی امکان پرداخت را ندارند، به محتویات من دسترسی خواهند داشت. شمایی که اشتراک می‌خرید این کارتان را یک نیکی تلقی کنید که در حق دیگران می‌کنید و البته منتظر هم بمانید، چرا که شاعر می‌گوید:

تو نیکی می‌کن و در دجله انداز
که ایزد در بیابانت دهت باز

ایزد و کارما و کیهان هم فرقی نمی‌کند. فکر می‌کنم که خوشبین باشید کافی‌ست!

خرید اشتراک وفاداری
یک ماهه
۷ هزار تومان