اشتراک وفاداری سایت ایلولا

اشتراک ویژه ایلولا


مزایای اشتراک وفاداری؟

به غیر از حسِ خوبِ کمک به دانش و فرهنگ، و حمایت از یک نویسنده، هیچی!


چرا اشتراک وفاداری بخرم؟

قبل از هر چیزی به این سوال پاسخ دهید. آیا دوست دارید اطلاعات مفیدْ با محدودیت، یا به زور تبلیغات در اختیار شما قرار بگیرد؟

اگر پاسخ شما منفی است، به نظرتان آیا راهی بهتر از درخواست به تهیه اشتراک وفاداری وجود دارد؟ با این روش، درآمد نویسنده تضمین می‌شود، اطلاعات در دسترس همه قرار می‌گیرد و نه نوشته تلف می‌شود و نه خواننده با تبلیغات گمراه‌کننده، گیج و سردرگم.

به جای اینکه پول ابتدا به جیب تبلیغ‌دهنده و سپس تبلیغ‌کننده و در نهایت بخش بسیار کوچکی از آن به نویسنده برسد، خواننده مستقیما و بدون واسطه با نویسنده در ارتباط است. به هر حال تصمیم با شماست که اشتراک وفاداری بخرید یا اینکه ایلولا را مثل اکثر قریب به اتفاق وب‌سایت‌ها، مجبور به نمایش تبلیغاتی کنید که در نهایت به نفع جیبتان هم نخواهد بود. حتی اگر فرض کنیم هیچ کدام از این تبلیغات شما را وسوسه نمی‌کند و باعث نمی‌شود که پول زیادی برای جنسی که نمی‌خواهید پرداخت کنید، شاید هزینه‌ی نمایش و دانلود اجباری بنرهای تبلیغاتی، کمتر از هزینه اشتراک وفاداری ایلولا نباشد.

از تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۰ کلیه درآمد حاصل از خرید اشتراک وفاداری، تقدیم به موسسه خیریه امین آراسته، برای حمایت از دانش‌آموزان و دانش‌جویان بی‌بضاعت می‌شود (لینک صفحه پیگیری کمک‌های قبلی به موسسه).

اگر تصمیم به خرید اشتراک وفاداری دارید، دکمه زیر در اختیار شماست:

خرید اشتراک وفاداری
ماهی یک چایی
۷ هزار تومان