پایتون برای همه | 1 | خلاقیت و انگیزه

پایتون برای همه پایتون 3

برنامه‌نویسی حرفه‌ای یک شغل ارزشمند است که نه‌تنها انجامش به شما حس خوبی را می‌دهد که از نظر اقتصادی هم کار مناسبی به حساب می‌آید. البته این کتاب برای یادگیری برنامه‌نویسی حرفه‌ای نگاشته نشده است، ولی به هر حال بایستی از جایی شروع کنید. ساخت برنامه‌های هوشمندانه، زیبا و مفید برای دیگران، یک فعالیت خلاقانه محسوب می‌شود. دستیار شخصی دیجیتال (PDA) یا کامپیوتر شما مملو از برنامه‌های‌ست که برنامه‌نویسان مختلفی نوشته‌اند. هر کدام هم توجه شما به خودشان را می‌طلبند. تلاش این برنامه‌ها برطرف کردن نیازهای شماست. در این بین اگر تجربه‌ی خوبی از روند اجرای برنامه برای شما به ارمغان بیاورند و توجه شما را جلب کنند، صاف به هدف زده‌اند. به عبارتی تلاش می‌کنند که تجربه‌ی خوبی برای شما بسازند. در برخی موارد با توجه به مجموع تجربه و رضایت شما، جلب نظرتان برای برنامه‌نویس خیر مادی خواهد داشت.

اگر به برنامه‌ها به عنوان خروجی خلاقیت یک دسته برنامه‌نویس نگاه کنیم، تصویر زیر قیاس خوبی‌ست برای نشان دادن آن چیزی که بر صفحه‌ی موبایل شما نمایش داده می‌شود. تصویری که در پنج حالت می‌گوید «مرا انتخاب کن» و در یک حالت می‌گوید «مرا بخر» که خب با خرید شما، خیر مادی به برنامه‌نویسان خواهد رسید.

خلاقیت و انگیزه
برای من و شما اکنون پول در آوردن یا خوشحال کردن کاربر نهایی مطرح نیست بلکه می‌خواهیم سر و کله زدن با اطلاعاتی که در زندگی روزمره با آن‌ها سر و کار داریم را به نحوی بهتر و کاراتر یاد بگیریم. اکنون که در ابتدای راهیم، شما هم برنامه‌نویس‌اید و هم کاربر نهایی برنامه‌تان. هرچقدر مهارت بیشتری در زمینه‌ی برنامه‌نویسی کسب کنید نوشتن برنامه برای‌تان خلاقانه‌تر خواهد شد و کم‌کم به این نتیجه می‌رسید که بد نیست برنامه نوشتن برای دیگران را آغاز کنید.

این نوشته تحت مجوز کرییتیو کامنز BY – NC و حمایت موسسه تحقیقاتی رامونا ارائه می‌شود. شما می‌توانید با توجه به مفاد این گواهی از آن استفاده کنید.

مقاله را پسندیدید؟ در صورتی که پاسخ‌تان مثبت است، می‌توانید مقاله‌ای که خواندید را به مبلغ ۱۵۰۰ تومان با فشار دادن دکمه زیر بخرید. توجه کنید که ۱۵۰۰ تومان بهای مقاله‌ای است که اکنون خواندید اما به نشان قدردانی از شمایی که مقاله را بعد از خواندن، می‌خرید، به صفحه‌ای از وب‌سایت ایلولا هدایت خواهید شد و مقاله‌های ویژه به صورت فایل PDF در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

پرداخت شما از طریق سایت امن زرین‌پال به سایت شاپرک (زیر نظر بانک مرکزی) هدایت خواهد شد و امنیت اطلاعات شما - در صورت رعایت نکاتی که در درگاه پرداخت ذکر شده - تضمین شده است. به عنوان راه جایگزین می‌توانید پرداخت را از طریق شماره شبا IR570560080388802621820001 به نام ایمان امینی انجام دهید و رسید را به ایمیل eman.amini روی gmail.com ارسال کنید تا دسترسی به صفحه مذکور به شما اعطا شود.

ایلولا با تکیه بر فروش مقالاتی اداره می‌شود که به رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با خرید مقالات می‌توانید آن را زنده نگه دارید. دلیل عدم نمایش تبلیغات، احترام به شما و ذهن‌تان است. می‌توانید در صفحه درباره‌ی ما جزئیات آن را بخوانید.

Whatsapp Telegram
Email Facebook Google Twitter

اولین نفری باشید که نظر می‌گذارد

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد