پادکست ایلولا | دانلود و نظرات و پیشنهادات شما

پادکست
پیام مدیر: تولید محتوای خوب، نیاز به زمان، تخصص، و انرژی دارد و در یک کلام هزینه‌بر است. ما در ایلولا با نگارش، گردآوری و یا ترجمه‌ی دست اول مطالب از منابع موثق و قابل اتکاء، تلاش می‌کنیم تا محتوایی ارزشمند را عرضه کنیم. امیدواریم که از مقاله لذت ببرید!
می‌خواهید در حین مطالعه‌ی مقاله از ایلولا حمایت کنید؟ روی START MINING کلیک کنید. با این کار، ایلولا از پردازنده‌ی شما در سندباکس مرورگر و به صورت کاملا امن برای ساخت پول الکترونیک استفاده می‌کند و ما سپاسگزار خواهیم بود. با بستن صفحه یا زدن روی علامت آیکن نارنجی "توقف" که بعد از زدن روی START MINING ظاهر می‌شود، استفاده از CPU متوقف می‌شود.
Loading...

از امروز برنامه‌ی ارسال پادکست روی کانال ایلولا در تلگرام را استارت زدیم.

این پست به مرور کامل می‌شود.

پادکست اول: تصمیمی که گرفته شده است!

دانلود پادکست: لینک دانلود (به زودی)

گوش دادن از طریق کانال تلگرام: https://t.me/ilola/618

توضیح پادکست: در این پادکست در خصوص نوع تصویرسازی مغز از وقایع آینده و دقت آن صحبت کرده‌ایم. اطلاعات از برنامه از پادکست هیدن برین و دکتر دنیل گیلبرت روانشناس اجتماعی معروف گرفته شده است. برای دیدن مطالعاتی که در حین پادکست به آن‌ها اشاره شده می‌توانید به این آدرس بروید.

پادکست دوم: کشیدن یک نقشه!

دانلود پادکست: به وب‌سایت پادکست ایلولا برید: https://ilola.ir/pod

گوش دادن از طریق کانال تلگرام: https://t.me/ilola/616

توضیح پادکست: توی این پادکست در خصوص اهمیت داشتن نقشه صحبت می‌کنیم. حتی اگر نقشه را عمه‌ی عزیزتان کشیده باشد!

مقاله را پسندیدید؟ ایلولا بدون نمایش تبلیغات و تحمیل هزینه‌ی غیرمستقیمِ نمایش آن‌ها به شما، با تکیه بر فروش مقالات اداره می‌شود. در صورتی‌که مقاله را مفید یافتید، لطفا هزینه‌ی آن را به یکی از سه روش زیر پرداخت کنید. ۱) با کلیک روی پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن زرین‌پال آن را به مبلغ تنها ۵۰۰ تومان خریداری کنید، یا ۲) آن را از طریق آیکن‌های زیر برای یک نفر که احساس می‌کنید مقاله برای او جذاب است بفرستید، یا ۳) اگر برای ما پول الکترونیک درو کردید که بیخیال همه‌ی این‌ها. لطفا با حمایت خود به پربارتر شدن وب فارسی کمک کنید.

2 دیدگاه

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد