پادکست ایلولا | دانلود و نظرات و پیشنهادات شما

پادکست
پیام مدیر: تولید محتوای خوب، نیاز به زمان، تخصص، و انرژی دارد و در یک کلام هزینه‌بر است. ما در ایلولا با نگارش، گردآوری و یا ترجمه‌ی دست اول مطالب از منابع موثق و قابل اتکاء، تلاش می‌کنیم تا محتوایی ارزشمند را عرضه کنیم. از طریق باکس انتهای مقاله، در صورت پسندیدن آن، می‌توانید آن را بخرید (در صورت استطاعت مالی) یا برای دوستی ارسال کنید. امیدواریم که از مقاله لذت ببرید!

از امروز برنامه‌ی ارسال پادکست روی کانال ایلولا در تلگرام را استارت زدیم.

این پست به مرور کامل می‌شود.

پادکست اول: تصمیمی که گرفته شده است!

دانلود پادکست: لینک دانلود (به زودی)

گوش دادن از طریق کانال تلگرام: https://t.me/ilola/618

توضیح پادکست: در این پادکست در خصوص نوع تصویرسازی مغز از وقایع آینده و دقت آن صحبت کرده‌ایم. اطلاعات از برنامه از پادکست هیدن برین و دکتر دنیل گیلبرت روانشناس اجتماعی معروف گرفته شده است. برای دیدن مطالعاتی که در حین پادکست به آن‌ها اشاره شده می‌توانید به این آدرس بروید.

پادکست دوم: کشیدن یک نقشه!

دانلود پادکست: به وب‌سایت پادکست ایلولا برید: https://ilola.ir/pod

گوش دادن از طریق کانال تلگرام: https://t.me/ilola/616

توضیح پادکست: توی این پادکست در خصوص اهمیت داشتن نقشه صحبت می‌کنیم. حتی اگر نقشه را عمه‌ی عزیزتان کشیده باشد!

مقاله را پسندیدید؟ از طریق دکمه پرداخت آنلاین (درگاه امن زرین‌پال)، آن را به مبلغ ۱۵۰۰ تومان بخرید. تنها با یک بار پرداخت، دسترسی دائمی به صفحه‌ی دانلود PDFها خواهید داشت. در کنار نسخه‌ی PDF مقالات ویژه که به مرور بر تعدادشان افزوده می‌شود، یک کتابچه هدیه نیز تقدیم حضورتان خواهد شد. ایلولا، به احترام بازدیدکنندگان، از تبلیغات استفاده نمی‌کند و با تکیه بر فروش مقالات اداره می‌شود.

2 دیدگاه

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد