پادکست ایلولا | دانلود و نظرات و پیشنهادات شما

پادکست
پیام مدیر: تولید محتوای خوب، نیاز به زمان، تخصص، و انرژی دارد و در یک کلام هزینه‌بر است. ما در ایلولا با نگارش، گردآوری و یا ترجمه‌ی دست اول مطالب از منابع موثق و قابل اتکاء، تلاش می‌کنیم تا محتوایی ارزشمند را عرضه کنیم. امیدواریم که از مقاله لذت ببرید!

از امروز برنامه‌ی ارسال پادکست روی کانال ایلولا در تلگرام را استارت زدیم.

این پست به مرور کامل می‌شود.

پادکست اول: تصمیمی که گرفته شده است!

دانلود پادکست: لینک دانلود (به زودی)

گوش دادن از طریق کانال تلگرام: https://t.me/ilola/618

توضیح پادکست: در این پادکست در خصوص نوع تصویرسازی مغز از وقایع آینده و دقت آن صحبت کرده‌ایم. اطلاعات از برنامه از پادکست هیدن برین و دکتر دنیل گیلبرت روانشناس اجتماعی معروف گرفته شده است. برای دیدن مطالعاتی که در حین پادکست به آن‌ها اشاره شده می‌توانید به این آدرس بروید.

پادکست دوم: کشیدن یک نقشه!

دانلود پادکست: به وب‌سایت پادکست ایلولا برید: https://ilola.ir/pod

گوش دادن از طریق کانال تلگرام: https://t.me/ilola/616

توضیح پادکست: توی این پادکست در خصوص اهمیت داشتن نقشه صحبت می‌کنیم. حتی اگر نقشه را عمه‌ی عزیزتان کشیده باشد!

مقاله را پسندیدید؟ ایلولا بدون نمایش تبلیغات و تحمیل هزینه‌ی غیرمستقیمِ نمایش آن‌ها به شما، با تکیه بر فروش مقالات اداره می‌شود. در صورتی‌که مقاله را مفید یافتید، لطفا هزینه‌ی آن را به یکی از دو روش زیر پرداخت کنید. ۱) با کلیک روی پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن زرین‌پال آن را تنها به مبلغ ۵۰۰ تومان، یا مبلغ دلخواه خود خریداری کنید، ۲) آن را از طریق آیکن‌های زیر برای یک نفر که احساس می‌کنید مقاله برای او جذاب است بفرستید. لطفا با حمایت خود به پربارتر شدن وب فارسی کمک کنید.

2 دیدگاه

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد