اضافه شدن خبرنامه به سایت

پیام مدیر: تولید محتوای خوب، نیاز به زمان، تخصص، و انرژی دارد و در یک کلام هزینه‌بر است. ما در ایلولا با نگارش، گردآوری و یا ترجمه‌ی دست اول مطالب از منابع موثق و قابل اتکاء، تلاش می‌کنیم تا محتوایی ارزشمند را عرضه کنیم. امیدواریم که از مقاله لذت ببرید!
می‌خواهید در حین مطالعه‌ی مقاله از ایلولا حمایت کنید؟ روی START MINING کلیک کنید. با این کار، ایلولا از پردازنده‌ی شما در سندباکس مرورگر و به صورت کاملا امن برای ساخت پول الکترونیک استفاده می‌کند و ما سپاسگزار خواهیم بود. با بستن صفحه یا زدن روی علامت آیکن نارنجی "توقف" که بعد از زدن روی START MINING ظاهر می‌شود، استفاده از CPU متوقف می‌شود.
Loading...

بعد از به روز رسانی قالب ایلولا امکان اشتراک در خبرنامه هم برداشته شد. به هر حال به‌روز رسانی سایت با گرفتاری‌های روزمره زیاد جور در نمیاد. امروز فرصت شد تا این امکان را مجددا به ایلولا اضافه کنیم. می‌توانید همین الان از طریق باکس زیر عضو خبرنامه ایلولا شوید:

[email-subscribers namefield=”YES” desc=”” group=”Public”]

می‌توانید هر موقع که خواستید از طریق نوار کنار سایت که در صفحه‌های کوچکتر موبایل و تبلت به پایین صفحه و زیر دیدگاه‌ها منتقل می‌شود، بروید و آدرس ایمیل‌تون رو برای دریافت خبرنامه وارد کنید.

ایمیل شما برای همیشه پیش ما امن باقی خواهد ماند. ما آدرس شما را با هیچ کسی شریک نمی‌شویم. در ضمن داخل هر ایمیل یک لینک برای غیرفعال‌سازی اشتراک و حذف همیشگی آدرس ایمیل قرار می‌دهیم. پس نگران این نباشید که اگه ایمیل‌های ایلولا را نخواستید باید چکار کنید. هر موقع حس کردید که نیازی به دریافت ایمیل ندارید، راحت بر روی لینک داخل ایمیل کلیک می‌کنید و تمام.

از اینکه همراه مایید ممنونیم. همراهی شما امید به ادامه را در ما زنده نگه می‌دارد.

مقاله را پسندیدید؟ ایلولا بدون نمایش تبلیغات و تحمیل هزینه‌ی غیرمستقیمِ نمایش آن‌ها به شما، با تکیه بر فروش مقالات اداره می‌شود. در صورتی‌که مقاله را مفید یافتید، لطفا هزینه‌ی آن را به یکی از سه روش زیر پرداخت کنید. ۱) با کلیک روی پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن زرین‌پال آن را به مبلغ تنها ۵۰۰ تومان خریداری کنید، یا ۲) آن را از طریق آیکن‌های زیر برای یک نفر که احساس می‌کنید مقاله برای او جذاب است بفرستید، یا ۳) اگر برای ما پول الکترونیک درو کردید که بیخیال همه‌ی این‌ها. لطفا با حمایت خود به پربارتر شدن وب فارسی کمک کنید.

اولین نفری باشید که نظر می‌گذارد

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد